Gūst panākumus konkursā
Stipendiju konkursa “Latvijas Maksimālisti” žūrijas pārstāvji noteikuši 12 konkursa finālistus martā, tādējādi noslēdzot finālistu atlasi. Pēc žūrijas vērtējuma, par vienu no marta labākajiem konkursa dalībniekiem atzīts Balvu Valsts ģimnāzijas skolēns Lauris Eizāns (kategorijā “Sports un veselība”), kurš ieguvis arī skatītāju simpātiju balvu 300 eiro apmērā. Savukārt uzvarētājus ar stipendijām apbalvos jau šo piektdien Rīgā. Apsveicam Lauri ar jau gūtajiem panākumiem un turam par viņu īkšķus apbalvošanas ceremonijā, kā arī brīvdienās, kad viņš startēs Staru mototrasē, Gulbenes novadā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!