Iekļūst “Gribu būt mobils!” pusfinālā
Noskaidroti Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkursa 6.-8.klašu skolēniem “Gribu būt mobils!” priekšsacīkšu – neklātienes kārtas rezultāti un uzvarētāji. Starp labākajiem ir arī mūspuses izglītības iestāžu – Rugāju novada vidusskolas, Bērzpils vidusskolas un Balvu Bērnu un jauniešu centra – audzēkņi, kuri, pateicoties parādītajam rezultātam, iekļuva konkursa pusfinālā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!