Iekļūst pusfinālā
Noskaidroti Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkursa 6.-8.klašu skolēniem “Gribu būt mobils!” neklātienes kārtas (1. un 2.posma) rezultāti un uzvarētāji. Pusfinālā iekļuva 70 komandas no visas Latvijas, tostarp bērzpilieši, kuri ir to 10 labāko komandu skaitā, kas turpinās cīņu Gulbenes reģionā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!