Izsludina konkursu skolēniem un skolotājiem
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) šonedēļ izsludināja konkursu “Skolēns, kuram es gribu pateikt paldies”, “Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies”. Piesakoties dalībai konkursā, skolēniem jāizvirza pedagogi vai pedagogiem – skolēni, kuri viņu dzīvē bijuši īpaši svarīgi, devuši kādu nozīmīgu dzīves mācību vai palīdzējuši ar savu piemēru vai konkrētu rīcību. Pieteikumā jāapraksta vai jāattēlo, kas tieši bijis tas īpašais un svarīgais, ko šī persona devusi tās pieteicējam. Pieteikuma izveidošanā var izmantot dažādas tehnikas – eseja, prezentācija, fotokolāža utt., taču īpaši tiek gaidīti videopieteikumi. Konkursa darbus var iesniegt no 15.februāra līdz 22.aprīlim www.bti.gov.lv sadaļā “Konkursi”.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!