Lai nopelnītu, ir jāstrādā!
No 13. līdz 17.jūnijam Viļakas Jauniešu iniciatīvu centrs organizēja simulācijas spēli “Mini ciems”, kurā Viļakas novada jaunieši atraktīvā veidā apguva pirmās darba iemaņas, strādājot improvizētās darba vietās, saņemot par to atalgojumu, kā arī par simbolisko naudu iegādājās preces un pakalpojumus. Spēles galvenais mērķis bija iemācīt bērniem atbildības sajūtu un to, ka naudu nopelnīt var, tikai strādājot.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!