Pieklājības nedēļa un citas aktivitātes
Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā jau vairākus gadus divas reizes mācību gadā notiek “Pieklājības nedēļa”, kas dod iespēju cīnīties pašam ar sevi, uzveicot sevī slikto. Šogad tā notiek no 3. līdz 10.novembrim. Uzsākot šo nedēļu, skolēnus aicina būt pieklājīgiem, laipniem, aktīvi iesaistīties mācību un ārpusstundu procesā, vērot savus klasesbiedrus.
Katru dienu pie brokastu galda skolēni saņem trīs žetonus. Par pārkāpumu pedagogs žetonu noņem un fiksē “Pieklājības nedēļas” lapā. Saņemot jaunus žetonus, tiek uzskaitīti iepriekšējās dienas žetoni. Nedēļas laikā katru dienu norit arī skolēnu, pedagogu balsojums par divām nominācijām: “Pieklājīgākais grupā” un “Aktīvākais grupā”. Pedagogi pēc novadītās stundas nosaka pieklājīgāko, aktīvāko skolēnu stundā, bet internāta skolotāji ar skolēniem pārrunā, izvērtē un nobalso par visas dienas pieklājīgāko, aktīvāko skolēnu audzināšanas grupā. Šie skolēni saņem vimpeli “Pieklājīgākais grupā” un “Aktīvākais grupā”. Noslēgumā, apkopojot visus rezultātus (žetonus, vimpelīšus), nominēs visas nedēļas “Pieklājīgāko” un “Aktīvāko” .
Pašreiz notiek sīva cīņa. Rezultāti būs zināmi tikai “Pieklājības nedēļai” noslēdzoties. Kādi tie būs, nezinām, bet šajā nedēļā ļoti cenšamies būt pieklājīgi un aktīvi,- par notiekošo pastāstīja skolotāja V.Kubuliņa. Pēc “Pieklājības nedēļas” skolā sāksies Latvijas Republikas dibināšanai veltīta nedēļa “Es mīlu tevi, Latvija!”.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!