Sākusies reģistrācija skolēnu darbam vasarā
Kopš vakardienas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā elektroniski reģistrēties dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā var sākt skolēni, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Kurzemē un Vidzemē. Savukārt 19.maijā plkst. 10.00 tiks uzsākta to skolēnu elektroniskā reģistrācija, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Latgalē un Zemgalē. Elektroniski reģistrēties pasākumam skolēni varēs līdz šī gada 16.augustam (jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kādā teritorijā viņš vēlas strādāt).
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!