Skolēni eksperimentē
Jau daudzus gadus jauno vides pētnieku konkurss “Skolēni eksperimentē” aicina kopā skolēnus, kuriem interesē ar vidi saistīti pētījumi, novērojumi un eksperimenti. Šogad mūsu novadā konkursam bija pieteikti trīs eksperimenti: Balvu Valsts ģimnāzija – “Brīnumainie spridzekļi”, Balvu pamatskola – “Eksperimenti ar spoguļiem” un “Piesārņojumu atdalīšana no ūdens”. 28.februārī šo skolu skolēni vērtēšanas komisiju iepazīstināja ar veiktajiem pētījumiem un eksperimentiem. Uz jauno vides pētnieku forumu Rīgā dosies Balvu Valsts ģimnāzijas eksperiments “Brīnumainie spridzekļi”, ko izstrādājušas 7.klases skolnieces Jūlija Kokoreviča un Sabīne Viļuma, kā arī skolotāja Valentīna Pužule.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!