Uzvar mājturības olimpiādē
12.martā Rīgā notika 10. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde “Gadalaiki – pavasaris” (koka un metāla tehnoloģijas). Olimpiādē piedalījās arī trīs Balvu pamatskolas skolēni, skolotāja Alda Voita audzēkņi – Sandis Livzenieks (5.a klase), Kristers Zelčs (6.c klase), Oļegs Ivaņisovs (6.b klase). No 164 uzaicinātajiem dalībniekiem Balvu pamatskolas 5.a klases skolnieks Sandis Livzenieks ieguva 1.vietu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!