Aiztur robežpārkāpējus no Indijas
21.augustā par nelikumīgu zaļās robežas šķērsošanu aizturētas divas ārzemnieku grupas, kopā 8 personas – seši Nepālas, viens Pakistānas un viens Indijas pilsonis.
Viļakas pārvaldes Punduru robežapsardzības nodaļas robežsargi par nelikumīgu Krievijas – Latvijas robežas šķērsošanu aizturēja vienu Pakistānas un trīs Nepālas pilsoņus. Ar aizturētajiem ārzemniekiem tiek veiktas turpmākās procesuālās darbības. Par šīm aizdomīgajām robežas tuvumā pamanītajām personām informāciju robežsargiem sniedza arī vietējie iedzīvotāji.
Otrajā gadījumā Ludzas pārvaldes robežsargi pārņēma no Ludzas policijas darbiniekiem pierobežā aizturētos trīs Nepālas un vienu Indijas pilsoni, kuri pieprasīja patvērumu Latvijā.
Šogad par nelikumīgu zaļās robežas šķērsošanu aizturēts 251, bet 2015.gadā – 476 robežpārkāpēji.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!