Ar mašīnu bēg no policijas
Šo pirmdien Balvos notika policijas pakaļdzīšanās kādai automašīnai, ko vadīja nepilngadīgs jaunietis.
Valsts policijas Balvu iecirknī informēja, ka todien ap pusdienlaiku policija patrulēja Balvu pilsētā un uzraudzīja ceļu satiksmes drošību. Pulksten 13.06 policija vēlējās apturēt kādu automašīnu, bet tās vadītājs neapstājās un turpināja braukt. Reaģējot uz notikušo, policija atkārtoti centās apturēt automašīnu, tās autovadītājam dodot rīkojumu apstāties, izmantojot policijas rīcībā esošo skaļruni un bākugunis. Policija ar savu dienesta automašīnu aizšķērsoja arī bēguļojošā autovadītāja transportlīdzeklim ceļu, bet arī tas nedeva rezultātu – viņš turpināja nepakļauties policijas darbinieku likumīgām prasībām un, kā pastāstīja Valsts policijas Balvu iecirknī, centās jebkādā veidā no policijas aizbēgt. Tā neapdomīgais autovadītājs, pēc visa spriežot, nedomājot nedz par savu, nedz pārējo ceļu satiksmes dalībnieku drošību, turpināja bēgt. Rezultātā autovadītājs Bērzu un Baznīcas ielu krustojumā iebrauca grāvī, kur policija pielika šim stāstam punktu un viņu aizturēja. Izrādījās, ka automašīnu vadīja nepilngadīgs 14 gadus vecs jaunietis, kuram policija sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par bēgšanu un braukšanu bez autovadītāja tiesībām. Tāpat automašīnā atradās vēl trīs nepilngadīgi pasažieri. Policija par notikušo paziņoja visu jauniešu vecākiem, kuriem viņus arī nodeva. Lieta nosūtīta izskatīšanai uz tiesu. Notikušajā cietušo nav.
Jāpiebilst, ka līdz aizturēšanai jaunietis savu bēguļošanu uzsāka Raiņa ielā, turpināja Daugavpils ielā un Brīvības ielā līdz bijušajam gaļas kombinātam, tad brauca atpakaļ gar veikalu “top!”, Staņislava pieminekli, pilsētas skvēru, laikraksta “Vaduguns” redakciju, Balvu rajona tiesas ēku, atkal brauca pa Baznīcas ielu, gar VID ēku, pa J.Logina ielu, Sporta ielu, Pļavu ielu un, kā minēts, visbeidzot avarēja Bērzu un Baznīcas ielu krustojumā. Kopumā pakaļdzīšanās ilga 10 – 15 minūtes.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!