Balvos uzradies jauns kafijmīlis!
Laikrakstā “Vaduguns” jau iepriekš rakstījām par agrāk piecpadsmit reizes sodīto 1977.gadā dzimušo SERGEJU GERGENREDERU, kurš laikā no pērnā gada jūlija līdz augustam dažādos veikalos Balvos vairākkārt izdarīja kafijas zādzības. Savukārt kāds cits vīrietis, 1951.gadā dzimis Balvu pilsētas iedzīvotājs, ļoti iecienījis veikalu “Supernetto” Balvos. Vīrietis regulāri veikalā zog kafiju un aizmirst par pirkumu norēķināties. Vīrieša mīļākā kafija ir šķīstošā kafija dažādos iepakojumos. Kopumā garnadzis izdarījis 11 zādzības. Uzsākts kriminālprocess.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!