Balvus ieskauj dūmi
Trešdienas pievakarē daudzus balveniešus pārsteidza miglai līdzīga siena, kas, tiesa, vairāk oda pēc deguma. Nācās aizvērt logus, kā arī neizpalika minējumi, ka kaut kur pilsētā, iespējams, izcēlies liels ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji informē, ka uztraukumam nav pamata, jo todien nav saņemts neviens izsaukums. Visticamāk pilsētā kāds dedzināja atkritumus un, ņemot vērā atmosfēras zemo spiedienu, radās iespaids, ka noticis kas nelāgs.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!