Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Fotoradars pieķer pussimtu autovadītāju

Laikraksta “Vaduguns” 29.augusta numurā rakstījām par Balvu pilsētā uzstādīto fotoradaru. Tagad tas ir noņemts un kopumā aptuveni divu nedēļu laikā uz ātrumpārkāpēju ķērāja uzrāvās 55 autovadītāji.

Valsts policijas (VP) Balvu iecirkņa Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors MODRIS ZAĶIS stāsta, ka pārkāpēju skaits dienā bija, sākot no diviem līdz pat 15 autovadītājiem, kuri neievēroja ceļu satiksmes noteikumus un pārkāpa pieļaujamo braukšanas ātrumu. Interesanti, ka sākotnēji fotoradars fiksēja salīdzinoši mazu pārkāpēju skaitu, bet ar katru dienu tam bija tendence palielināties.
Jautāts, kad fotoradars atkal atceļos uz mūspusi, M.Zaķis skaidro, ka tas atkarīgs no VP Latgales reģiona plānojuma un reālās situācijas uz autoceļiem: “Jo godīgāki būs autovadītāji, ievēros ceļu satiksmes noteikumus un nebrauks ātri, arī mazāka iespēja, ka fotoradaru atkal drīzumā uzstādīsim.”

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!