Izklaidējas prātīgi un mierīgi
Valsts policijas Balvu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniece RITA KRAVALE informē, ka notikušie pasākumi brīvdienās – Rugāju novada svētki, “Dziesma Bērzpilij” un pasākums Balvu pilsētas parkā – aizvadīti mierīgi. Policijas darbinieki strādāja pastiprinātā režīmā un nopietnus likumpārkāpumus nekonstatēja. Administratīvie pārkāpumi bija saistīti ar pārmērīgu alkohola lietošanu, kad cilvēki pārvērtēja savas spējas. Jāpiebilst, ka 26.jūlijā konstatētie pārkāpumi, kad automašīnas vadītāji brauca dzērumā, nav saistīti ar aizvadītajiem masu pasākumiem mūspusē.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!