Jaungada rītā dzērumā uzbrūk ar nazi
No 30.decembra līdz 5.janvārim Valsts policijas (VP) darbinieki turpināja Ziemassvētku brīvdienās iesākto – strādāja pastiprinātā režīmā un uzraudzīja, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā, ievēro atļauto braukšanas ātrumu, kā arī reģistrēja citus notikumus.
VP Balvu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniece RITA KRAVALE informē, ka, līdzīgi kā aizvadītās Ziemassvētku brīvdienas, arī gadu mija un Jaungada pirmās dienas mūspusē aizritēja salīdzinoši mierīgi. Tiesa, ar vienu izņēmumu. Jaunā gada rīts nemierīgi iesākās Viļakas novada Žīguros, kur 1984.gadā dzimis vīrietis kārtējā gada sākumu nolēma nosvinēt, vairākiem cilvēkiem nodarot miesas bojājumus. Tā 1.janvārī pulksten 8 reģistrēts notikums, ka šis vīrietis alkohola reibumā nodarīja miesas bojājumus 1992.gadā dzimušam jaunietim. Nedaudz vēlāk no viņa cieta vēl divi cilvēki – 1968. un 1975.gadā dzimuši vīrieši. Vienam no trīs cietušajiem vīrietis uzbruka ar nazi. Pēc redakcijas rīcībā esošās informācijas cietušo ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāja slimnīcā. Tāpat no alkohola apdullušais huligāns izsita kāda dzīvokļa durvis. Par notikušajiem gadījumiem uzsākts kriminālprocess. Notiek izmeklēšana.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!