Jauns komandieris
Šodien Alūksnē notiek Zemessardzes 31.kājnieku bataljona komandiera svinīga maiņas ceremonija. Bataljons dibināts 1991.gada decembrī Balvos, un tajā dienesta pienākumus pilda arī mūspuses iedzīvotāji. Ceremonijas laikā bataljona komandiera amatā stāsies pulkvežleitnants Jānis Freimanis, nomainot līdzšinējo bataljona komandieri pulkvežleitnantu Jāni Riteni. Par teicamu dienestu J.Freimanis saņēmis Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku komandiera apbalvojumus. Savukārt J.Ritenis dienestu turpinās Nacionālo bruņoto spēku štāba Operatīvās plānošanas departamentā. Plašāk par komandiera maiņas ceremoniju lasiet laikraksta “Vaduguns” nākamajā numurā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!