Kā cīnīties ar neapdomīgiem gājējiem?
Vakar Balvu novada domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis kopā ar iestāžu vadītājiem apsprieda dažādas aktualitātes, tostarp par situāciju Balvu ielās. “Kaut kas jādara ar gājējiem, kuri nereti uz gājēju pārejām neskatās ne pa labi, ne pa kreisi,” sprieda Sadales tīklu Balvu nodaļas vadītājs Andis Ločmelis. Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Modris Zaķis atzina, ka šis jautājums vienmēr bijis viņa uzmanības lokā. Tāpat viņš atklāja, ka pērn reģistrēti četri gājēju notriekšanas gadījumi. “Visos gadījumos par vainīgiem atzīti gājēji,” piebilda M.Zaķis. Savukārt “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” vadītājs Marģers Zeitmanis mudināja pirms gājēju pārejām izbūvēt barjeras, kas spiestu gājējus pagriezties par 90 grādiem, tādējādi nepārprotami apliecinot, ka šķērsos gājēju pāreju.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!