Kad salabos apgaismes stabu?
Iedzīvotāji pamanījuši, ka viens no apgaismes stabiem, kas atrodas pie veikala “Beta” Balvos, ir bojāts (attēlā).
Proti, tur, kur stabam atrodas elektroinstalācija, nav aizsargājoša metāla korpusa, bet šī vieta vienkārši aptīta ar skoču. “Tā tas ir jau ilgāku laiku, turklāt ar skoču aptītā vieta ir viegli pieejama bērniem, kuri, ziņkāres mudināti, var izlemt vadiņus apskatīt tuvāk. Kad apgaismes stabu beidzot salabos?” jautā lasītāji.
Laikraksta “Vaduguns” redakcija sazinājās ar veikala “Beta” vadītāju Balvos. Viņa informēja, ka apgaismes stabs ir veikala pārziņā, bet pagaidām to nevar salabot auksto laika apstākļu dēļ. “Apgaismes stabs tiks salabots, tiklīdz iestāsies siltāki laika apstākļi un gaisa temperatūra būs apmēram +10 grādi. Šie darbi tiks padarīti, un viss būs kārtībā!” darīja zināmu veikala vadītāja.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!