Kāpēc noņēma egli?
Lasītāji jautā: “Kāpēc Balvu pilsētas centrālo egli noņēma tieši dienā, kad krievvalodīgie svin Veco Jauno gadu?”
P/a “San – Tex” vadītājs Uldis Sprudzāns apgalvo, ka tas netika darīts ar nolūku: “Vienkārši viesuļvētra egli bija sagriezusi, tas izskatījās neglīti, tādēļ nolēmām to noņemt. Pretējā gadījumā no iedzīvotājiem būtu saņēmuši pārmetumus, kāpēc nenoņemam sašķiebušos egli.”
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!