Lielie pasākumi – bez negadījumiem
Mūzikas festivāls “Osvalds” un Viļakas svētki pagājuši mierīgi, bez nozīmīgiem starpgadījumiem. Vienīgais ceļu satiksmes negadījums ar ceļu satiksmes negadījumā bojā gājušo reģistrēts uz ceļa Balvi- Viļaka- Krievijas robeža 3.augusta vēlā vakarā, kad 1959.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu, uzbrauca velosipēdistam, 1940.gadā dzimušam vīrietim, kurš notikuma vietā nomira. Uzsākts kriminālprocess. Policija noskaidro apstākļus. Zināms, ka autobraucēja nav bijusi alkohola reibumā, bet alkohola esamību vai neesamību bojā gājušā organismā noteiks ekspertīze.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!