Mazgā bruģi
Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests mūspusē aizvadījis salīdzinoši mierīgu nedēļu. Vienīgi 10.jūnijā VUGD Balvu daļa saņēma izsaukumu no tirdzniecības centra “Planēta”, kur iepriekšējā naktī nezināmi ļaundari bija izlējuši uz bruģa kafejnīcas “Diandra” izlietoto cepamo eļļu, kas glabājās mucās iekšpagalmā. No rīta darbinieki konstatēja, ka viss bruģis pie pilsētas autoostas ir klāts ar eļļaino šķidrumu, un lūdza ugunsdzēsēju palīdzību, lai to noskalotu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!