Mirst pēc avārijas. Trīs cilvēki notikuma vietu atstāj
30.jūnijā autoceļā Viļaka – Kārsava 1984.gadā dzimis automašīnas vadītājs brauca ar “Mercedes Benz”, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Viens no automašīnas pasažieriem – 1988.gadā dzimis vīrietis – slimnīcā nomira, savukārt spēkrata šoferis un vēl divi pasažieri ceļu satiksmes negadījuma vietu atstāja, neziņojot par notikušo. Policijas darbinieki vēlāk viņus gan atrada un pēc negadījuma konstatēja, ka šoferis atradās alkohola reibumā. Transportlīdzekļa vadītāju lietas apstākļu noskaidrošanai aizturēja. Uzsākts kriminālprocess.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!