No veikala evakuē cilvēkus
Pagājušās sestdienas pēcpusdienā Balvu pilsētas iedzīvotāji bija aculiecinieki cilvēku evakuācijai no veikala “Maxima”. Notikuma vietā ieradās arī Valsts robežsardzes darbinieki, savukārt Valsts policija un Balvu novada pašvaldības policija ar dienesta automašīnu palīdzību norobežoja iebraucamos ceļus veikala stāvlaukumā. Dotajā brīdī Valsts policija oficiālā skaidrojumā par notikušo ziņo, ka policija todien saņēma informāciju par iespējamiem drošības riskiem un veica pārbaudes. Savukārt plašāku informāciju policija sola tuvākajā laikā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!