Nočiepj puķu poda apmali
Aizvadītajā piektdienā kultūras centrā Rekovā notika aktīvi sagatavošanās darbi gaidāmajam koncertam. Laikā no pulksten 14 līdz 18, kamēr vieni čakli strādāja, kāds cits paņēma dekoratīvo puķu poda apmali. “Notikušais šķiet ļoti dīvains, un nesaprotu, kam tas bija vajadzīgs? Lai arī kādai lietai vai nodarbei noder paņemtā dekoratīvā apmale, ja kāds manījis mantas bojātājus, lūdzu, dodiet ziņu. Savukārt, ja šo ziņu lasa cilvēks, kurš pie notikušā ir vainīgs, nosvied apmali kaut kur. Mēs to paņemsim un piemontēsim atpakaļ. Jauns puķu pods maksā naudu un pēc tā jābrauc pakaļ. Turklāt pats nepatīkamākais, ka vairs atlikuši tikai divi tieši tādas krāsas puķu podi, kādu nozaga. Varbūt kāds teiks, ka tā nav problēma, bet arī petūnijas grib skaistas mājas,” notikušajā humora izjūtu saglabā rekovieši un atkārtoti aicina atgriezt atpakaļ dekoratīvo apmali.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!