Skolās pazūd mobilie telefoni
22.aprīlī saņemti trīs iesniegumi, ka bērniem pazuduši mobilie telefoni, kas bija atstāti bez pieskatīšanas. Notiek pārbaudes.
Valsts policijas Balvu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniece RITA KRAVALE atgādina, ka neviens mobilā telefona lietotājs nav pasargāts no telefona zādzības vai tā nozaudēšanas. Tādēļ, lai pasargātu sevi no zaudējumiem, jāievēro daži nosacījumi: “Pirmkārt, neatstājiet mobilo telefonu bez uzraudzības publiskā vai viegli pieejamā vietā (ģērbtuves skapītī, mēteļa kabatā, somā, lādējot mobilā telefona bateriju brīvi pieejamā vietā vai citur). Daudzos gadījumos tieši mobilā telefona vieglā pieejamība pamudina garnadzi to paņemt. Otrkārt, nedodiet mobilo telefonu lietot nepazīstamam cilvēkam! Cilvēki ar ļauniem nolūkiem bieži izdomā dažādas leģendas, piemēram, steidzami nepieciešams piezvanīt vecmāmiņai uz laukiem vai draugam. Protams, iegūstot telefonu, krāpnieks aizbēgs. Sargā, un telefons vienmēr būs tev blakus!”
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!