Traģēdijas vietā uzlabojumu nebūs
2.novembrī uz autoceļa Upatnieki – Rugāji notika avārija, kurā divi jaunieši ar automašīnu ietriecās kokā, nobrauca no ceļa, iegāzās upē un negadījuma vietā mira. Zīlēšana kafijas biezumos un minēšana,- kā būtu, ja būtu, pēc šādiem notikumiem ir neizbēgama. Viedokļi ir dažādi, un viens no tiem – ja ceļš no upes būtu norobežots, letālas sekas izpaliktu. Tiesa, vismaz tuvākajā laikā tas nenotiks. Iemesls – nepietiekama satiksmes intensitāte un tradicionālais naudas trūkums.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!