Turpinās automašīnu bojāšana
Naktī no 5. uz 6.decembri Balvu pilsētā atkal notika ļaunprātīga automašīnu bojāšana. Kāda nenoskaidrota persona daudzdzīvokļu nama pagalmā Ezerā ielā 28 izsita logu automašīnai “Volkswagen Passat” un norāva visus četrus durvju rokturus. Tajā pašā naktī Teātra ielā, arī Balvos, bojāta automašīna “Volkswagen Passat”. Par notikušajiem gadījumiem uzsākti kriminālprocesi.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!