Uz ceļa uzbrauc meitenei
Šo pirmdien Balvos, Brīvības ielā, uz autoceļa pretī veikalam “Senda DZ” notika ceļu satiksmes negadījums. Neilgi pirms pulksten 18 minētajā ceļa posmā kāda 19 gadus veca jauniete vadīja automašīnu “Volvo” un uzbrauca 8 gadus vecai meitenei. Kā informēja Valsts policijas Balvu iecirknī, cietusī meitenīte pēkšņi izskrēja uz ceļa braucamās daļas, kuru pēc negadījumā gūtajām traumām nogādāja slimnīcā. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!