Uzdarbojas automašīnu bojātāji
Policija saņēmusi četrus iesniegumus par tīši bojātām automašīnām Balvos. Par katru no gadījumiem uzsākts kriminālprocess. Nodarītais materiālais zaudējums – aptuveni 200 eiro katrā no gadījumiem.
15.novembrī Tautas ielā kādai automašīnai izsists virziena rādītājs. Šajā pašā dienā kādai citai automašīnai, arī Balvos, uzlēkts uz spēkrata pārsega un ar vairākiem kājas spērieniem izsists vējstikls. Par šiem gadījumiem aizdomās turamo personu pagaidām nav.
Savukārt 22.novembrī Balvos, Baznīcas ielā, bojāta automašīna – ar kāju iesperts pa durvīm. Tajā pašā dienā Teātra ielā, arī Balvos, bojāta cita automašīna – ar kājas spērienu sabojāts automašīnas labās puses aizmugurējais spārns. Šajos gadījumos aizdomās turamās personas ir nepilngadīgi jaunieši.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!