Veca dziesma jaunās skaņās
Katru pavasari, sniegam nokūstot, atpūtas vietā Vecajā parkā paveras viena un tā pati atbaidošā aina – atkritumiem pārpildīti konteineri, gružiem un tukšām pudelēm piemētāta pirms dažiem gadiem uzceltā koka nojume un ugunskuru vietas, mežā izmesti neskaitāmi atkritumu maisi.
Kā ierasts, arī šajā pavasarī iedzīvotāji ir neapmierināti ar atpūtas vietas izskatu. Tā patiešām daudz neatšķiras no izgāztuves, turklāt, lai piekļūtu laukumam pie ezera, jāpārvietojas pa pamatīgi izdangātu piebraucamo ceļu.
Sazinoties ar valsts akciju sabiedrības “Latvijas Valsts meži” Ziemeļlatgales mežniecības Balvu iecirkņa vadītāju Aini Galvanovski, uzzinājām, ka 16.aprīlī Vecā parka atpūtas vietā notiks sakopšanas talkā, kurā iesaistīsies Stacijas pamatskolas skolēni. Tad šī vieta atkal atgūs pieklājīgu izskatu. “Pašlaik esam izsludinājuši konkursu, kurā meklējam atpūtas vietas apsaimniekotāju vasaras mēnešiem. Pērn tas bija uzņēmums no Smiltenes, un ceram, ka arī šogad tas uzņemsies šo pienākumu, jo ar viņu darbu bijām ļoti apmierināti. Savukārt bedrainā piebraucamā ceļa greiderēšanu esam ieplānojuši veikt jau šonedēļ, ja pieturēsies labs laiks,” pastāstīja A.Galvanovskis.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!