Augļkopības seminārs Viļakā
Lai veicinātu augļkopības nozares attīstību Austrumlatvijā, Viļakas novada domes zālē 27.februārī pulksten 11 notiks pašvaldības organizēts mācību seminārs par augļkopību. Tajā runās par jauno reģistrēto ābeļu šķirnēm un to pozitīvajām īpašībām produkcijas iegūšanā, ābolu ražas uzglabāšanas nosacījumiem ilgam realizācijas periodam, kā arī plūmju un ķiršu šķirņu audzēšanas īpatnībām, ziemošanas apstākļu raksturojumu. Semināra praktiskajā daļā ieplānota augļudārza ražas uzglabāšanas noliktavas apskate un tās izvērtējums. Piedalīsies lektori agronomijas doktori Māra Skrīvele un Edgars Rubauskis. Pulksten 10.10 būs iespēja noskatīties videofilmu “Lauku diena 2012”. Seminārā piedāvās iegādāties arī potzarus. Aicina piedalīties visus interesentus, seminārs – bezmaksas.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!