Mainās biškopības gada sākums
Saistībā ar izmaiņām ES normatīvajos aktos Zemkopības ministrija sagatavojusi grozījumus noteikumos par valsts un ES atbalsta piešķiršanu biškopībai un tā administrēšanu, ko 15.jūlijā akceptēja valdība. Pamatojoties uz to, ka stājušies spēkā jaunie ES normatīvie akti, noteikumi biškopības gada sākumu atbīda par vienu mēnesi agrāk. Turpmāk tas ilgs no 1.augusta līdz 31.jūlijam (līdz šim bija no 1.septembra līdz 31.augustam).
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!