Seminārs “Kotiņos”
Valsts augu aizsardzības dienests sadarbībā ar atbalstītājiem rīko semināru par augu aizsardzības līdzekļu drošu lietošanu. Tas notiks 27.maijā zemnieku saimniecībā “Kotiņi” Šķilbēnu pagastā. Semināra darba laiks plānots no pulksten 10.30 līdz 15. Tajā runās par ķīmisko augu aizsardzības līdzekļu drošu pielietojumu, lietošanas iekārtu pārbaudes sistēmu un paredzēta arī praktiska iekārtu pārbaude. Par dalību seminārā lūdz informēt vecāko inspektori A.Radziviloviču (29222496).
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!