Aizvada zolītes turnīru
Aizvadīts kārtējais Gulbenes pilsētas atklātais zolītes čempionāts. Šajā reizē piedalījās 30 zoles meistari no 12 pašvaldībām. Gulbenieši, kā ierasts, bija viesmīlīgi un lielāko balvu klāstu atvēlēja viesiem. Sacensībās dominēja Alūksnes pārstāvji, kuri izcīnīja divas pirmās vietas. Par čempionu kļuva Raitis Līviņš ar 37 punktiem (mazie punkti+142), bet sudraba medaļu izcīnīja bijušais gulbenietis Jānis Praznicāns ar 34 punktiem (+77). Trešajā vietā – gulbenietis Vilnis Ziediņš ar 34 punktiem (+49). Tālākajās godalgotajās vietās ierindojās Vladimirs Pudņikovs (Balvi) ar 33 punktiem (+86), Raimonds Skuja (Madona) ar 31 punktu (+74) un Ilgvars Gritāns (Viļāni) ar 30 punktiem (+30).
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!