Balvos aizvada futbola festivālu
Futbola festivāls bērniem “Balvi Open Cup 2015” šogad Balvos 14.-15.jūlijā notika jau trešo reizi. Tas norisinājās divās vecuma grupās – 2005.-2006.g. dzimušajiem un 2007.-2008.g.dzimušajiem zēniem. Jaunākajā grupā Balvos ieradās 11 komandas, bet vecākajā – 6. Pirms noslēguma ceremonijas komandas stadionā vēl spēlēja, jo izšķīrās vietu sadalījums. Sporta centra vadītājs Edgars Kaļva sveica futbola tiesnešus Juriju Popovičenko un pārējos, dāvājot viņiem īpašus piemiņas suvenīrus. E.Kaļva pauda prieku, ka Balvos ierodas komandas no visas Latvijas ar kuplu jauno futbola spēlētāju sastāvu. Kā vienmēr, sacensības noslēdzās ar uzvarētāju apbalvošanu. Jaunākajā grupā uzvarēja Rēzeknes Futbola akadēmija, 2.vietā – Mārupes Sporta centrs, bet 3.vietā – Igaunijas klubs “Nomme Kalju”. Balvu Sporta centra komanda ierindojās 6.vietā, kurā par labāko spēlētāju atzina Viesturu Pipcānu. Vecākajā grupā uzvarētāja laurus plūca Mārupes Sporta centra futbolisti, kuru treneris ir mūsu novadnieks Agris Kokorevičs. 2.vietā ierindojās Varakļānu komanda, bet 3.vieta, kauss un medaļas – Balvu Sporta centra spēlētājiem. Šajā komandā par labāko vārtsargu atzina Deividu Poli, bet par labāko spēlētāju – Raineru Ušānu-Čipu.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!