Izcīna čempionu titulu
Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā Rēzeknē noslēgušās Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības telpu futbolā. 1.vietu izcīnīja Valsts robežsardzes komanda, 2.vietu – futbolisti no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, bet 3.vietu – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vienība. Jāpiebilst, ka robežsardzes komandā startēja arī Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes robežsargs ERVĪNS ZIEMELIS.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!