Latvija izcīna sudrabu
14.pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā, kas no 24. līdz 26.februārim notika Mazajā Baltezerā, Latvijas komanda izcīnīja sudraba godalgu, piekāpjoties tikai Ukrainai. Atgādinām, Latvijas izlases komandā startēja 6 sportisti, tostarp balvenietis Aldis Voits, kurš individuālajās sacensībās ieguva 16.vietu 79 makšķernieku konkurencē.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!