Noslēdzies čempionāts dambretē
Pagājušās nedēļas nogalē Balvu novada čempionātā dambretē, kas notika Tilžas vidusskolā, cīnījās 15 dalībnieki. Sieviešu grupā uzvarēja Rebeka Ločmele, aiz sevis atstājot Līviju Strupku un Beāti Zaicevu. Jauniešu grupā veiksmīgākais bija Artūrs Melnis, 2.vieta – Normundam Loginam, 3.vieta – Dāvim Višņakovam. Savukārt vīriešu grupā uzvaras laurus plūca Normunds Stahovskis, 2.vieta – Imantam Stikiņam, 3.vieta – Jānim Laicānam.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!