Otrdiena, 23. jūnijs 2026 22°C Balvi
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Piedalās Latgales čempionātā Višķos

10.septembrī Daugavpils novada Višķos notika 4.Latgales čempionāts senioriem vieglatlētikā.
Čempionāts bija atklāts, kas nozīmēja, ka piedalīties varēja sportisti no visas Latvijas. Arī sacensību uzvarētāju vērtēšana notika citādi, nekā ierasts, kad vecuma grupas parasti bija ik pa pieciem gadiem. Šoreiz sacensību dalībniekus iedalīja tikai divās vecuma grupās: no 35 līdz 59 gadiem un 60 gadi un vairāk. Uzvarētājus noteica pēc starptautiskajām 2010.gada koeficientu IAAF punktu tabulām, kas savukārt sportistiem nozīmēja,- lai uzvarētu jebkurā no vieglatlētikas disciplīnām, bija nepieciešams uzrādīt augstvērtīgu rezultātu un dot iespēju izcīnīt medaļas kā jaunam, tā arī gados pieredzējušam dalībniekam.
No Balvu novada sacensībās startēja Jānis Strapcāns, Ēriks Apšenieks vecuma grupā 60 gadi un vairāk, kā arī bijušais rekavietis Vilmārs Bukšs vecuma grupā no 35 līdz 59 gadiem. Saulainajos laika apstākļos sasniegti šādi rezultāti: Jānis Strapcāns lodes grūšanā 12,18 m (900 punkti) – 1.vieta, diska mešanā 32,93 m (649 punkti) – 5.vieta. Ērikam Apšeniekam 800 m 2:48 min. (517 punkti) -1.vieta, 400 m 1:10 min. (551 punkti) – 3.vieta. Šķēpa mešanā Vilmārs Bukšs savā vecuma grupā uzrādīja rezultātu 47,50 m (759 punkti), izcīnot 1.vietu. Līdz ar to senioriem šī vieglatlētikas sezona ir noslēgusies un kopumā tā bijusi veiksmīga.

Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!