Pierāda sevi supersprintā un rallijā
Autosportists Kristaps Feldmanis ir tikai 17 gadus jauns, mācās Rugāju novada vidusskolas 11.klasē, taču licis izskanēt savam un Rugāju novada vārdam jo plaši visā Latvijā. Viņš divus gadus braucis Rallija superspintu un kopvērtējumā ieguvis Latvijas čempiona titulu, paralēli pieteicies “OKartes Autosporta Akadēmijā” un iekļuvis finālā, iegūstot iespēju braukt ar Ford Fiesta, ar kuru startējis Latvijas rallija čempionāta trīs posmos, liekot par sevi runāt daudzām šī sporta veida autoritātēm. Nākotnē ar šo braucēju būs jārēķinās,- atzinuši interneta ziņu komentētāji. Pēc uzzinātā cerēju Kristapā ieraudzīt zvaigžņu slimības iezīmes, taču velti – Kristaps ir ļoti vienkāršs un lietišķs. Vairākkārt piemin galvenā padomdevēja – tēva Ginta ieguldījumu, saka paldies sponsoriem un piebilst, ka ceturtdien viņu intervēs radio Spin FM, bet sestdien jāpiedalās Olimpiskajā Skonto hallē, kur notiks Starptautiskā auto un moto sporta izstāde. “Tagad mazliet jāatpūšas, bet 18. maijā plānoju startēt Talsu rallija vasaras posmā,” mierīgi piebilst Kristaps Feldmanis.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!