Sacenšas ložu šaušanā
12.aprīlī Viļakas pamatskolas šautuvē notika tradicionālās “Elektriķu” gadskārtējās sacensības ložu šaušanā. Piecu komandu cīņā 1.vietu un ceļojošo kausu izcīnīja Viļakas Sporta skolas komanda, kuras sastāvā startēja Evija Kravale, Vaira Strupka, Viktorija Agnese Vancāne un Dainis Babāns. 2.vietu, zaudējot uzvarētājiem tikai piecus punktus, ieņēma Viļakas Valsts ģimnāzijas komanda Jevģenijs Manžurcevs, Artis Jevdokimovs, Anastasija Sediha, Julins Zaremba, bet 3.vietā ierindojās iepriekšējo triju gadu uzvarētāji – “Elektriķu” komanda, kurā startēja Aigars Mačs, Imants Mozulis, Līna Barovska, Aleksandrs Abdizarakovs. Sacensību galvenais tiesnesis bija Ēvalds Vancāns.
Individuāli pirmās vietas izcīnīja:
MP-30- Vaira Strupka, Aigars Mačs;
MŠ-30- Valentīna Andrejeva, Dainis Babāns;
PŠ-20- Anastasija Sediha, Mārtiņš Slavītis;
PP-20 Viktorija Agnese Vancāne, Imants Mozulis.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!