Sanktmoricā zelts!
Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja pirmo vietu Šveices trasē Sanktmoricā notikušajā Pasaules kausa posmā, pilotam tiekot pie savas otrās uzvaras karjerā. Līdz ar to Melbārdis izcīnīja savu pirmo godalgoto vietu šajā sezonā un kopumā ceturto karjerā četrinieku sacensībās. Vēl jo patīkamāka šī ziņa visiem mūsu bobsleja cienītājiem tādēļ, ka viens no Melbārža ekipāžas pamatsastāva stūmējiem ir bijušais Balvu Sporta skolas audzēknis, baltinavietis Arvis Vilkaste. Jau nākamsvētdien bobsleja četrinieks startēs pēdējās posma sacensībās Austrijā, Īglsā, un tad jau jātur īkšķi par Arvi un viņa komandas biedriem olimiskajās spēlēs Sočos!
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!