Slēpotāji nenolaiž rokas
Latvijas Olimpiskā komiteja informē, ka ziemai neraksturīgo meteoroloģisko laika apstākļu dēļ Latvijas Jaunatnes ziemas Olimpiāde šogad nenotiks un sacensības pārceltas uz 2015.gada februāri. Olimpiādes sacensības šajā gadā bija plānotas 7. un 8.februārī Ērgļos. Slēpotāji gan negrasās nolaist rokas, jo, piemēram, 9.februārī Rīgā notiks trešais tautas slēpojums “Biķernieki 2014”. Mūspuses slēpošanas sacensību organizators Pēteris Vancāns ir pārliecināts, ka arī Balkanos neizpaliks ziemas prieki. Nākamās nedēļas nogalē mūsu slēpotāji dosies uz Madonu, kur sacentīsies Latvijas čempionātā distanču slēpošanā. “Viss notiks!” nešaubās P.Vancāns.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!