Top futbola laukums
Lasītāji pamanījuši, ka pie Balvu Valsts ģimnāzijas izcirstas ābeles un citi koki. Ģimnāzijas direktore Inese Paidere informē, ka ābeļdārzs izcirsts ar mērķi realizēt Futbola federācijas piešķirto finansējumu jauna futbola seguma ieklāšanai un žoga izbūvei: “Jaunais futbola laukums būs ieguvums sportistiem, kā arī ģimnāzijas skolēniem stundu norisei āra apstākļos agros pavasaros un rudeņos, kas līdz šim seguma kvalitātes dēļ praktiski nebija iespējams.” Jāpiebilst, darbus plānots pabeigt līdz maija beigām.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!