Uzvar ģimnāzijas volejbolisti
21.novembrī Balvos norisinājās novada skolēnu atklātās sporta spēles volejbolā, kurās piedalījās 7 komandas. Balvu Valsts ģimnāzijas komanda, izcīnot 1.vietu, ieguva tiesības pārstāvēt novadu Latgales reģiona sacensībās. Daugavpilī laukumos devās un par uzvarām cīnījās 7 komandas no Latgales. Ļoti aizraujošās spēlēs un spraigās cīņās komanda izcīnīja godalgoto 2.vietu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!