Vieglatlēti izcīna medaļas
28.-29. jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā notika Latvijas Sporta veterānu savienības 51. Sporta spēles, kurās piedalījās arī Balvu novada sporta veterāni.Vieglatlētikā startēja Imants Kairišs, kurš augstlēkšanā izcīnīja 2. vietu, pārvarot 1.75 m augstumu. Arī diska mešanā Imants ierindojās 2. vietā ar rezultātu 33.85 m. Lodes grūšanā savā vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Jānis Strapcāns, šķēpa mešanā 2.vieta Aigaram Pušpuram. Diska mešanā 3. vieta Mārtiņam Stabiņam. Latvijas rekordu veterāniem 85+ grupā izcīnīja Juris Vaskinovičs, 100 m skrējienā izcīnot zelta medaļu. Sudraba medaļa viņam iegūta šķēpa mešanā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!