Alūksnes slimnīca paliek uz kartes
Alūksnes slimnīca, par kuras tālāko likteni izskanējis satraukums, paliek uz kartes. Tā televīzijas skatītājiem paziņojusi veselības ministre Anda Čakša. Pirms laika ministre viesojās Alūksnē un tikās ar pašvaldības un slimnīcas darbiniekiem. Protestējot pret ieceri pārvērst slimnīcu par dienas aprūpes centru, alūksnieši piketēja Rīgā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!