Pirmdiena, 22. jūnijs 2026 Balvi
Aktuāli
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Apbalvo mūsējos

2.jūlijā svinīgā ceremonijā Rīgā apbalvojumus saņēma teju 100 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki no visas Latvijas – gan brigāžu mediķi, dispečeri un operatīvo transportlīdzekļu vadītāji, gan dienesta mācību spēki, gan tehniskie darbinieki. Priecājamies, ka apbalvojumu “Par pašaizliedzību” par pašaizliedzīgu rīcību, nodrošinot neatliekamo medicīnisko palīdzību īpašos, sarežģītos un neikdienišķos apstākļos vai situācijās, kas apdraud paša palīdzības sniedzēja dzīvību un veselību, saņēma arī mūspuses mediķi: “Tilžas neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta vecākā ārsta palīdze Iluta Tučāne, ārsta palīdze Dace Apšeniece un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājs Valdis Pugačs.

Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!