Atkārtoti ievēl Pēteri Apini
Par Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) vadītāju atkārtoti ievēlēts Pēteris Apinis – viņa atkārtotu apstiprināšanu LĀB vadītāja amatā pagājušajā piektdienas pilnsapulcē nobalsoja 270 biedri, bet pret – 69. Biedrības vadītāja amatam bija izvirzīti divi kandidāti – valdes locekle un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska un pašreizējais biedrības prezidents P.Apinis.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!